Menu

 Tajima DG Autograph

hjg

Software pro prodejny  

Autograph je software navržený pro retailové obchody a prodejny s uživatelským rozhraním upraveným pro maximální jednoduchost ovládání. Uživatel software nemusí mít pokročilé znalosti programování vyšívání, ale pomocí jednoduchého průvodce může pracovat s textem, monogramy, šablonami a hotovými vzory. Software je multijazyčný a je dodáván včetně lokalizace do českého jazyka.

Ovládání je navržené jako jednoduchý průvodce, kde uživatel v průběhu jednotlivých kroků nastavuje vzor, text a materiál, na který se bude vyšívat. Během okamžiku je tak připraven vzor, jehož výroba může být okamžitě zahájena na vyšívacím stroji. Stroj je v takovém případě připojen pomocí lokální počítačové sítě. Jako ideální stroj pro tento typ výroby slouží jednohlavové vyšívací stroje TAJIMA (v konfiguraci na požadovaný typ výroby nebo vybavené pneumatickým rámem).

Cílovým uživatelem tohoto produktu jsou především malé obchody, copycentra a prodejny, kde je potřeba během okamžiku vytvořit jednoduchý vzor a kombinovat ho s textem. 

 

Software nabízí více než 255 připravených vyšívacích písem ! V těchto písmech jsou obsaženy i speciálně navržené typy písem určené pro výrobu 3D výšivek nebo písem se saténovými konturami. Software lze nakonfigurovat tak, aby byla zobrazována pouze zvolená písma.

 

 

 

Práce se šablonami zjednodušuje celý proces přípravy vzoru. Uživatel v prvním kroku zvolí šablonu, nastaví velikost a typ písma, velikost a typ motivu a software v reálném čase zobrazí náhled celého vzoru pro výrobu.

 

Vizualizace vzoru na výrobku je také velmi důležitou funkcí. Díky této funkci má uživatel jasnou představu, jak bude vzor vypadat vyšitý na požadovaném materiálu nebo výrobku.

Autograph poskytuje i velmi silné editační nástroje. Uživatel může velmi snadno zarovnávat, transformovat, rotovat atd. vzory i texty. Nastavení je přehledně umístěno na jedné obrazovce.

Nastavení barev pro vyšívání je velmi jednoduché. Software disponuje i velkou nabídkou předdefinovaných barevnic včetně barevnic MARATHON. Přiřazení barev jehlám na vyšívacím stroji je možné provést přímo v programu. Odpadá tak nastavení parametrů na stroji. Software disponuje funkcí automatického přiřazení barvy ve vzoru konkrétní jehle na stroji. Pokud stroj nedisponuje stejným odstínem, vybere podobný odstín.

 

 

 Co je Pulse ID ?

hjg

Personalizace - PULSE ID  

Každá firma má své vlastní jedinečné procesy a požadavky, a ne každý problém může být vyřešen pomocí krabicového softwaru. Chápeme, že každá společnost má specifické potřeby. Proto byla vyvinuta sada nástrojů Pulse ID, které umožňují tyto požadavky řešit a integrovat je do prostředí každé firmy nebo společnosti.

Naše vlastní softwarová řešení vám mohou pomoci s tvorbou designu a automatizaci vašich strojů. Eliminují chyby ve výrobě, dramaticky zvyšují produktivitu výroby a celkově zlevňují a zjednodušují celý výrobní proces. Ať už provozujete internetový obchod, nebo rozsáhlý řetězec maloobchodních prodejen, náš software je vytvořen speciálně pro integraci do vašich stávajících výrobních procesů bez ohledu na velikost nebo styl vašeho podnikání.

PULSE ID jsou softwarové produkty a nástroje určené pro automatizaci výroby a personalizaci výrobků. Po nasazení PULSE ID produktů do prostředí zákazníka se zcela mění výrobní proces, který je plně automatizovaný od tvorby programu až po výrobu na vyšívacím stroji. Pulse ID není krabicový software, ale sada nástrojů, s pomocí kterých lze vytvořit softwarové řešení na míru pro každou společnost zabývající se personalizací výrobků, dekorací výrobků, i zakázkovou výrobou on-line (e-shop). PULSE ID není řešení jen pro výšivku, ale i pro sítotisk, digitální tisk, laserové  řezání a gravírování a mnohé další...

Proč implementovat Pulse ID ?

Pulse ID má řadu využití od interních firemních aplikací (retailové obchody, prodejny, pobočky,...) až po rozsáhlá e-commerce řešení (e-shopy) napojené přímo na vyšívací stroje TAJIMA, které mohou být plně integrovány do celého řešení.

Pokud je například PULSE ID implementováno do e-shopu zákazníka, rozšiřují se možnosti generování nových objednávek a rapidně roste obrat e-shopu. Proč ? Zákazník má možnost doplnit výrobek o výšivku na míru, vybrat si vzor, doplnit text, upravit barvy a podobně. Vzor tak vytváří zákazník sám a odpadá tak složitá komunikace a další náklady na tvorbu vyšívacího programu a přípravu výroby. V okamžiku vygenerování objednávky automaticky vznikne vyšívací program, který je ihned odeslán do panelu vyšívacího stroje. Na stroji tak stačí potvrdit vzor pro výrobu a stisknout tlačítko START. Veškeré parametry výroby jsou nastaveny automaticky, včetně barev nití, podstehování, hustoty stehování a podobně. Pro rychlou výměnu vzoru může být implementována podpora čárových kódů. Po sejmutí čárového kódu (z objednávky, průvodky, výrobního listu...) je vzor automaticky načten do stroje a připraven k výrobě.

Pulse ID

Implementace těchto produktů do prostředí zákazníka nevyžaduje praktické znalosti s výrobou výšivek. Implementace je prováděna vždy na míru od instalace systému, přípravy šablon až po napojení na vyšívací stroje. Pulse ID není e-commerce řešení, ale praktická sada nástrojů pro nasazení libovolného řešení na míru.

Pro koho jsou produkty Pulse ID určeny ?

Produkty Pulse ID jsou určeny pro všechny firmy zabývající se textilní výrobou nebo distribucí textilních výrobků od výrobců sportovního oblečení, povlečení, froté, dresů, dětského textiku až po výrobce vodítek a pracovních oděvů. 

Klíčové vlastnosti:

 • Možnost o rozšíření nabídky nových služeb
 • Zvýšení objemu objednávek a nových obchodních příležitostí
 • Programování vzoru probíhá zcela automaticky
 • Odpadá přenos dat, vzor je načten automaticky
 • Odpadá příprava výroby
 • Maximální produktivita
 • Eliminace časových prostojů a chyb operátora
 • a mnohé další ...

PULSE ID využívá API funkce a může být nasazen do libovolného prostředí nebo informačního systému. Produkty jsou rozděleny do několika kategorií, které mohou být integrovány do jednoho systému:

 • Pulse ID API Toolkit - umožňuje vývojářům vytvářet vlastní aplikace
 • Pulse ID Automation - automatizuje výrobu na vyšívacích strojích
 • Pulse ID Networking - slouží pro připojení vyšívacích strojů TAJIMA
 • Pulse ID WEB Services - webové služby

 Pulse ID Automation

hjg

Automatizace - PULSE ID  

Pulse ID AutomationŘešení PULSE ID Automation zvyšují efektivitu v oblasti vyšívání personalizovaných výrobků, eliminují chybovost, zjednodušují výrobní proces a snižují náklady na výrobu.

Standardizujte Vaše kritické výrobní procesy, snižte náklady a eliminujte chyby vzniklé manuálním zadáváním. Pulse ID Automation bylo navrženo pro velké objemy personalizovaných výrobků od 100ks až po 100.000+ ks denně. Pulse ID automation načítá objednávky přímo ze stávajícího objednávkového systému zákazníka a vytváří vzory automaticky přímo z načtených objednávek nebo webových formulářů. Pulse ID automatizuje procesy ve všech oblastech personalizace textilních výrobků.  

Personalizované vzory jsou generovány automaticky. Tvorba vzorů je založena na vnitřních pravidlech a procesech uvnitř společnosti. generování probíhá v reálném čase a umožňuje zákazníkům vizuálně zkontrolovat objednávku před tím, než je odeslána do výroby. Kombinace této metody s jednoduchým systémem čárových kódů rapidně zvyšuje produktivitu a umožňuje snížit počet pracovníků pro obsluhu více strojů.

V oblasti automatizace je v nabídce řada produktů pro malé firmy s jedním vyšívacím automatem až po velké společnosti s velkým strojovým parkem. Pokud vytváříte denně více než jeden personalizovaný výrobek, jsou tato řešení určena právě pro Vás.

Uvědomujeme si, že každé podnikání má své specifické potřeby. Společnost Pulse se zabývá vývojem softwaru a aplikací pro dekorace a personalizaci více než 30 let. Zkušenosti s vývojem a engine generování stehů s třicetiletou tradicí jsou využity i v produktech Pulse ID, což garantuje vysokou spolehlivost a maximální kvalitu generovaných stehů. Profesionální engine pro generování stehů a vektorů je tak jádrem všech Pulse ID produktů.

Pokud se zabýváte textilní výrobou, online obchodem nebo vlastníte řetězec retailových obchodů, produkty Pulse ID jsou specificky integrovány do Vašeho aktuálního prostředí bez ohledu na velikost nebo zaměření Vašeho podnikání. Vylepšené workflow, zjednodušení procesu objednávky, zjednodušení výrobního procesu a přípravy výroby, snížení prostojů strojů na minimum a eliminace chyb jsou jen malý zlomek úkolů se kterými produkty Pulse ID mohou pomoci.

 

Co je Pulse ID ?

 Pulse ID API toolkit

hjg

Personalizace - PULSE ID  

PULSE ID API Toolkit umožňuje vývojářům vyvíjet vlastní aplikace postavené na enginu Pulse se silnou podporou vektorové grafiky a vyšívání.

Společnost PULSE vyvinula silnou sadu nástrojů pro programování s využitím API (Application Programming Interface) pro tvorbu a rendering vzorů z oblasti výšivky, digitálního tisku a vektorové grafiky. Tato sada nástrojů umožňuje programátorům využít vektorovou grafiku i generátor stehů v jejich vlastních webových stránkách nebo aplikací a snadno tak vytvářet personalizované vzory. Kromě automatizace procesu je velkou výhodou i vizualizace vzoru uživateli. Vždy tak proběhne vizuální kontrola a nedochází tak k chybám.

 Pulse ID API Toolkit

Pulse ID Api může být využit i ve stávajících firemních interních aplikacích. Nasazení Pulse ID Api ve firemních aplikacích zjednodušuje a zefektivňuje výrobní proces s využitím stávajících systémů a zaběhlých interních firemních procesů.

Nikdo nezná Vaši firmu nebo společnost lépe než vy sami. Proto se snažíme vždy poskytnout vašim vývojářům možnost vytvořit aplikace tak, aby respektovaly vaše potřeby a firemní procesy. Nezáleží na tom jak velké nebo malé budou. Pokud nedisponujete vlastním IT oddělením nebo externím vývojářem, rádi Vám připravíme řešení na míru dle vašich potřeb a specifikace.

Engine Pulse - Vektorová grafika a výšivka:

 • Vytváření vzorů ze šablon
 • Vylepšení a zjednodušení workflow
 • Využití kreativity vašich zákazníků
 • Zvýšení profitu s využitím rostoucích trendů v oblasti personalizace výrobků
 • Customizace aplikací dle vašich potřeb
 • Integrace do vašeho stávajícího objednávkového systému

 Pulse ID poskytuje vývojářům řadu možností, jako je:

 • Upravovat barvy/barvy nití
 • Měnit hustotu
 • Přidávat stínování
 • Vytvářet nový text a grafiku
 • Upravovat text či grafiku
 • Automaticky zarovnat text do vybrané oblasti
 • Vytvářet PNG a PDF soubory
 • Generovat vzory pro vyšívací stroje
 • a mnohé další ! ....

 

Pokud Vás možnosti personalizace zaujaly, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme všechny informace případně zodpovíme Vaše dotazy.

 Pulse ID Kiosk

hjg

Personalizace - PULSE ID  

Pulse ID Kiosk je řešení navržené pro digitální tiskárny na textil a pomocí jednoduchého a intuitivního rozhraní vytvářet personalizované vzory na dotykových obrazovkách. Vzor v kombinaci grafiky s textem tak může být na snadno vytvořen na dotykové obrazovce a přímo odeslán do digitální tiskárny na textil. Toto řešení je určeno pro retailové obchody, které chtějí nabídnout možnost digitálního tisku přímo na prodejně s využitím kiosku.

Pulse Id kiosk maximálně zjednodušuje nejen proces tvorby vzoru pro tisk, ale i kompletní výrobní proces od vzorování až po tisk. Intuitivní rozhraní na dotykové obrazovce umožňuje vytvářet vzory s předdefinovanou databází obsahující 200 obrázků a 40 fontů. Další obrázky a fonty mohou snadno doplněny s pomocí administrátorského rozhraní. Uživatelé kiosku mohou snadno přidávat vlastní obrázky, pokud ke kiosku připojí externí disk.

Po dokončení přípravy vzoru pro tisk se na dotykové obrazovce zobrazí vzor tak, jak bude po vytištění vypadat. V tomto okamžiku je možné provést poslední úpravy před vytištěním. Pulse Kiosk připraví soubor pro tisk včetně všech nezbytných parametrů. Pro vytištění takto připraveného vzoru stačí pouze potvrdit tisk tlačítkem na tiskárně !

Bližší informace (ENG) jsou uvedeny na oficiální stránce produktu Pulse Kiosk http://www.pulsekiosk.com

 

 

Vyhledávání

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobce vyšívacích strojů. Orientuje se na vyšívací stroje, software, příslušenství a vývoj nových technologií s cílem....

Vyšívací softwérFirma PULSE Microsystems se zabývá vývojem software pro strojové vyšívání a související technologie jako je laser, flitrování, tamburování ...

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je světovým leaderem v oblasti laserových zařízení pro řezání a gravírování textilních materiálů, speciálních mostových laserů...

Nahoru